צימרים מבודדים בצפון – להתבודד בנוף הכי יפה בארץ

צימר מבודד בצפון

אחת הסיבות שזוגות או משפחות מבקשות לצאת לנופש בצימרים בצפון, זו האפשרות לנפוש במקום מבודד, מקום שאין בו הרבה אנשים, שאין בו הרבה פעילות, מקום שהוא נעים ומיוחד, לא עמוס מדי.

כשאנחנו יוצאים לבית מלון, אז אנחנו יכולים להניח שלא נהיה שם לבד. בטח לא בבתי מלון גדולים, מפוארים, יוקרתיים. אז תהיה שם פעילות של מבוגרים וילדים, תהיה שם תנועה, לכל מקום שנלך וכל דבר שנרצה לעשות, אנחנו נמצא שם הרבה מאוד אנשים ויהיה לנו קשה מאוד ליהנות משלווה ומשקט. אך לעומת זאת, במסגרת צימרים מבודדים בצפון, אנחנו לא נצטרך להתמודד עם כל זה.

הרעיון של צימר מבודד בצפון הוא מאוד פשוט וברור. ראשית, מדובר על צימר שבדרך כלל נמצא ביישוב קטן, יישוב שאין בו הרבה תושבים, המרחק בין הבתים הוא לא קטן (באופן יחסי כמובן למדינת ישראל), כך שאנחנו זוכים לפרטיות רבה, שנית, הצימר בעצמו, גם אם הוא חלק ממתחם של צימרים, עדיין הוא בשטח מבודד יחסי, כלומר, אנחנו לא צריכים למצוא את עצמנו לצד אורחים נוספים בצימרים קרובים.

חשוב להדגיש, אותם צימרים מבודדים, כוללים את כל מה שאנחנו מכירים מעולם הצימרים בכלל, בין אם זה ג'קוזי, בריכה, סאונה או כל דבר אחר שאנחנו אוהבים למצוא בצימרים וזה מה שלא פעם, גם מושך אותנו אליהם.

לפני שנסביר כיצד בוחרים צימר מבודד לנופש, צריך להדגיש, על פניו נכון שצימרים כאלה אמורים למשוך בעיקר זוגות צעירים שרוצים ליהנות מנופש רומנטי או זוגות מבוגרים שרוצים להתרחק מהילדים שלהם. אך למעשה, צימרים כאלה יכולים להתאים לקבוצות שונות של אנשים. אפילו למשפחות שרוצות לנפוש ביחד אך הרחק מאנשים אחרים. כמובן שכל אחד שמחפש צימר כזה בהתאם למה שנוח ומתאים לו.

איך מוצאים צימרים מבודדים

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יישובים בהם ישנם צימרים מסוגים וגדלים שונים. צימרים שיכולים להתאים לזוגות, משפחות או לכל אחד אחר על פי בחירה.

אנחנו נבחר צימרים מבודדים, בין אם על פי המיקום שלהם ובין אם על פי סוג ואיכות הצימר. יכול להיות שבמצבים מסוימים אנחנו נעדיף להתפשר על איכות וסוג הצימר בשביל ליהנות ממקום הרבה יותר שקט ושלוו ממה שאנחנו מכירים. יכול להיות שאנחנו גם נעדיף לבחור צימר שיתאים לצרכים שלנו מבחינת גודל או המתקנים השונים שיש בו, גם אם זה אומר שנצטרך להתפשר במידה מסוימת בשאלה, עד כמה באמת הוא מבודד, עד כמה באמת הוא מספק לנו תחושה של פרטיות ושקט.

בכל מקרה, אנחנו תמיד נעדיף לחפש צימר שיעניק לנו תחושה אמיתית ומיוחדת של שלווה, תחושה אמיתית של נופש וחופש, בלי שנצטרך לפלס את דרכנו בין אנשים או להתמודד עם רעשים ממקורות חיצוניים.