יאכטות להשכרה – כיצד ומתי אנחנו יכולים לשכור יאכטה?

יאכטות להשכרה

כשאנחנו חושבים או שומעים את המילה יאכטה, אז הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה הקשר לאנשים עשירים, אנשים בעלי יכולת כלכלית גבוהה שיכולים להרשות לעצמם לקנות יאכטה ולשוט בה ברחבי העולם. בדרך כלל זה מה שאנחנו רואים בסרטים, תוכניות טלוויזיה ובמקומות אחרים.

אך גם מי שאיננו עשיר בהכרח, יכול להשתמש ביאכטה מעת לעת. הוא לא צריך להשקיע בכך הרבה מאוד כסף וגם לא צריך להשקיע בה זמן טיפול. כל מה שעליו לעשות, זה לפנות אל חברות אשר מעמידות יאכטות להשכרה לערב אחד, אירוע או לכל דבר אחר.

מה הרעיון שעומד מאחורי זה?

הרעיון של יאכטות להשכרה הוא, כל אחד ואחת, יכולים לשכור יאכטה בגודל מסוים, ביחד עם סקיפרים שישיטו אותה, וכך הם יכולים להשתמש ביאכטה לצרכים שונים בזמן בו הם משכירים אותה.

למשל, הם יכולים לשכור יאכטה לצורכי הצעת נישואין, יום הולדת, יום נישואין, מסיבות חברה ואירועים אחרים. כך במקום לחגוג את האירוע באופן סטנדרטי על היבשה, הם חוגגים אותו בלב ים. צריך לציין שהשייט נערך אך ורק בגבולות המים הטריטוריאליים בישראל, אלא אם משכירים את היאכטה למספר ימים לשייט אל מדינה אחרת, על פי חוק.

כיצד שוכרים יאכטה בצורה נכונה?

על מנת לשכור יאכטה בצורה נכונה, יש לבדוק מה כל חברה מציעה, באילו מחירים ובאילו תנאים, ובהתאם להחליט מה נכון על פי הצרכים. בין אם זה על פי סוג האירוע, כמות האורחים, מועד האירוע ומה החברה מספקת מלבד היאכטה עצמה (יש חבילות הכוללות ארוחות מיוחדות ועוד).

חשוב להקפיד על כך שהשייט ייערך במועד רלוונטי, בין אם זה מבחינת מזג אוויר ובין אם זה מבחינות אחרות. זאת על מנת שיהיה ניתן ליהנות ממנו. בדרך כלל חברות שמציעות יאכטות להשכרה, לא עושות זאת בימי חורף סוערים אלא בתקופות נעימות ושלוות שניתן לשוט בלי שום בעיה.

איך מתארגנים לקראת שייט?

לפני שעולים על היאכטה, בהתאם לאופי וסוג השייט, צריך להתארגן בצורה נכונה. למשל, יש לתאם עם כל האנשים המוזמנים לשייט, איפה נפגשים, כיצד מגיעים ליאכטה עצמה ובאיזו שעה יש לעשות זאת. כמו כן, חשוב לבדוק מה יש להביא ליאכטה, האם צריך לארגן שתייה, אוכל, ביגוד חם, מוזיקה ועוד.

חשוב מאוד לארגן את כל הדברים מבעוד מועד, כולל כמובן שריון של השכרת יאכטה בתאריך מסוים. כך הכל יהיה מסודר ומאורגן, לפני שיוצאים אל השייט. אם לא מתארגנים בהתאם, זה עלול להיות בעייתי בצורות שונות.

אם אתם מעוניינים לשכור יאכטה לאירוע כזה או אחר, זה הזמן ליצור איתנו קשר. ניתן לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעזור לכם לשכור יאכטה כמו שאתם מחפשים.