טיפים לבחירת רכבים מסחריים יד 2

רכבים מסחריים יד 2

מחפשים אחר הרכב המסחרי הבא שלכם? רכבים מסחריים נמכרים דרך מגרשי הליסינג השונים, בין אם הפרטיים או התפעוליים. יחד עם מגרשי הליסינג, תוכלו גם לרכוש את הרכב המסחרי שלכם דרך לוחות המשומשים. מה יהיה עדיף? ואילו דברים חשוב לקחת בחשבון? הנה כמה טיפים מועילים.

אם יש משהו אחד שחשוב לבדוק כשרוכשים רכב מסחרי, זה הרי הנושא המכאני. אם כך, כמובן שלא יהיה מומלץ לרכוש רכב מאוד ישן וכזה שגמע כבר מאות אלפי קילומטרים. לפני שנדבר על טיפים לרכישת רכבים מסחריים, חשוב להדגיש את הנושא של יושן של רכב. בפועל, רכבים מסחריים עובדים ועובדים קשה. אם אתם צריכים רכב עבודה, תרשו לעצמכם להתפנק על רכב שאינו ישן מ-5 שנים על הכביש. לאחר שציינו את זה, בואו נדבר על המצב התחזוקתי של הרכב. 

בדיקת המצב התחזוקתי של רכב מסחרי יד 2 

בין אם אתם מחפשים רכבים מסחריים יד 2 במגרשים או בלוחות המשומשים, חשוב לבדוק מצב תחזוקתי. קודם כל, תבדקו אם לרכב המסחרי יש ספר טיפולים שניתן לבדיקה. בספר הטיפולים של הרכב תוכלו למצוא המון מידע שימושי שיסייע לכם להבין מה המצב התחזוקתי של הרכב. 

ספרי הטיפולים מוחתמים במוסך בכל פעם שבה הרכב נכנס אליו. אם למשל הרכב הוזנח ולא בוצעו בו טיפולים שוטפים, אתם תוכלו לראות שבספר הטיפולים של הרכב אין חותמות של טיפולים אחרונים. אם כך, ספר טיפולים זה הדבר הראשון שמומלץ לבדוק. כעת בואו נדבר על המצב של תא הנוסעים ברכבים מסחריים משומשים. 

המצב של תא הנוסעים ברכב מסחרי

כמו שכולנו יודעים, רכבים מסחריים הם רכבים שעובדים קשה. הנהגים ישובים בהם במשך שעות ונוהגים בהם, מה שמשליך משמעותית על מצב תא הנוסעים. רכבים מסחריים יד 2 לעיתים מופיעים עם ריפודים קרועים, פלסטיקה שבורה ועוד. 

תוודאו שאתם לא רוכשים רכב שנראה כמו אחרי מלחמה, ממש לא יהיה לכם נעים לעבוד ברכב כזה. כמו כן, תבדקו את לוח המחוונים ואת הדיגיטציה השונה (אם יש), את מצב ההגה וידית ההילוכים שנוטה להתקלף, את חגורות הבטיחות ועוד. 

אל תוותרו על בדיקת קומפיוטסט 

אם יש טיפ אחד חשוב לגבי רכבים מסחריים יד 2 למכירה, הרי שזה הטי של הקומפיוטסט. שמעו לנו, אל תוותרו על