כך תבחר את חליפת החתן המשולמת

חתונה היא דבר מדהים. שני אנשים, מאוהבים אחד בשני מעל כל הראש, נרגשים ומחכים ליום בו הם יהפכו לבעל ואישה. אין ספק, שהשמלה שהאישה לובשת בחתונה היא ככל הנראה השמלה המאה בערך שאשתך לעתיד ניסתה, והיא נבחרה בקפידה ובהמלצה מחברות שלה שעזרו לה לבחור את שמלת הכלה המושלמת ביותר לחתונה שלה.

אז אולי זה נראה לך פחות חשוב, אבל בחירת חליפת חתן היא עסק רציני ומרגש ביותר. גם אם רצית להגיע לחתונה בג'ינס וחולצת טריקו, זהו היום החשוב בחייך ומומלץ מאוד להראות במיטבך. הנה מספר עצות וטיפים שיעזרו לך לבחור את חליפת החתן שלך באופן הטוב ביותר.

לפני הכל-קבעו תקציב מותאם לחליפה

בין אם אתם מחפשים חליפות חתן מידות גדולות בחנות או כל סוג אחר של חליפה, הדבר הראשון והמומלץ שעליכם לעשות הוא לקבוע תקציב לחליפה. הסתכלו על סגנון הלבוש שלכם, וחשבו והתאימו את קניית החליפה שלכם לכמות הפעמים שאתם חושבים שתלבשו את החליפה. 

אם סגנון הלבוש שלכם הוא סגנון פשוט, ואתם מעדיפים להגיע לכל אירוע חגיגי בלבוש פשוט וקלאסי, יכול להיות שאין טעם לרכוש חליפה יקרה מאוד, שייתכן כי תשמש אתכם לפעם אחת ומאז תישאר בארון שלכם. אם אתם יותר מחבבים את סגנון הלבוש המפואר והססגוני, אולי יש טעם להשקיע יותר כסף בחליפה ולמצוא חליפה שתשמש אתכם להמון זמן גם אחרי החתונה. זה לא באמת משנה מהו סגנון הלבוש שלכם, רק חשוב שתדעו כמה תשתמשו בחליפה בשביל שתדעו כמה להשקיע בה!

העזרו בחברים – הם ישמחו לעזור לכם

אחרי שקבעתם את התקציב לחליפה שלכם, מומלץ מאוד להיעזר בחברים קרובים בשביל לבחור את החליפה בצורה הטובה ביותר. אחרי הכל, אם אשתך נעזרת בחברות שלה, למה שאתה לא תיעזר בחברים גם? לפעמים מומלץ לקבל חוות דעת מכמה אנשים, ולשקול את האפשריות ביחד איתם. כך תוכל לדעת שאתה עושה את ההחלטה הנכונה. יחד עם זאת, חשוב לזכור: זהו היום שלך, וגם אם חבריך לא מסכימים עם הבחירה שלך במאה אחוז, לך איתה עד הסוף.

אל תחכו לרגע האחרון

חתונה היא אירוע מרגש, ובדומה להמון אירועים מרגשים היא גם לוקחת המון תכנון. אוכל, מיקום, אורחים ועוד המון דברים שצריכים לבוא בחשבון כשמתכננים חתונה. לא מומלץ להשאיר את בחירת החליפה לרגע האחרון, אלא להתחיל בבחירת החליפה ואז להמשיך בתכנון החתונה. 

הסיבה לכך היא, שבחירת החליפה צריכה להיעשות בצורה רגועה ונעימה, כשהחתן במצב רוח טוב ושלוו. כך תוכלו לבחור את החליפה הטובה ביותר עבורכם, וגם להנות מזה. 

בסופו של דבר, בחירת החליפה היא אמנם דבר טיפה מלחיץ, אבל בעזרת חברים ועצות טובות תוכלו להראות במיטבכם ביום הגדול שלכם ולשמוח עם האישה שאתם אוהבים. מזל טוב!