המדריך להצלחה בעולם התקשורת

סוכנות אימג'

אם אתם מחפשים את המדריך המלא להצלחה בעולם התקשורת ובתעשיית הבידור, אנחנו כאן כדי להגיד לכם, חד וחלק – שאין נוסחת קסם. בעוד ששיטות מסוימות יעבדו מעולה עבור חשיפת אמן מסוים, עבודה עם אמנים אחרים תצריך שיטות פרסום ושיווק שונות. בואו נדבר על זה יותר לעומק. 

המדריך להצלחה בעולם התקשורת ובתעשיית הבידור, הוא מדריך סובייקטיבי. במילים אחרות, עבור כל אחד ואחת מאיתנו, ההצלחה מוגדרת באופן שונה. אם למשל מדברים על קידום זמר בתקשורת, יהיה צורך להשתמש בשיטות פרסום מסוימות. ואם מדברים על קידום של בשלן או רקדן בתעשיית הבידור, יהיה צורך להשתמש בזירות פרסום אחרות ובשיטות שונות מהשיטות של קידום הזמר. יחד עם זאת, אכן ישנם כמה כללי יסוד שכדאי להכיר, אם מעוניינים להיחשף בתעשיית הבידור ובתקשורת. הנה הכללים:

  • חשיפה ברשתות החברתיות בצורה הנכונה

כשמדברים על חשיפה ברשתות החברתיות, צוות המומחים של סוכנות אימג' מדגישים כי יש צורך להיחשף בצורה נכונה. חשיפה לא נכונה עלולה לגרום לנזקים בתדמית של אותו אמן או אמנית, טלנט, שף, רקדן, שחקן וכדומה.  

פרסומים בלתי פוסקים שלא באמת מעניינים אף אחד ואולי אפילו יוצרים אנטגוניזם כלפי הדמות שמנסה להתפרסם, זה BIG NO NO. סוכנות ייצוג מקצועית בדרך כלל תמנן, תסנן ותקפיד על פרסום נקי ברשתות החברתיות, שאמור להועיל ברמת החשיפה.

  • בניית חשיפה וביסוס מעמדו של האמן בתעשיית הבידור 

בכדי לבסס את המעמד של האמן או האומנית בתעשיית הבידור, יהיה חשוב לפעול דרך ערוצי התקשורת והמדיה הנכונים. אמנם אפשרי לפעול דרך ערוצים ופלטפורמות כמו YOUTUBE, אינסטגרם וכדומה, אבל חשוב לעשות זאת נכון. בפועל, בדרך כלל יהיה צורך בפעולות של קידום אתרים בכדי לחשוף נכון את האמן וברמת החשיפה הנדרשת. 

בפועל, קידום באינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מתהליך החשיפה של האמן. לא פעם, חברות פרסום וחברות קידום ושיווק באינטרנט עוסקות בקידום של אמנים מכל הסוגים. אם אתם מעוניינים להגדיל את רמת החשיפה שלכם ביוטיוב למשל, סכנות אימג' בדרך כלל עשויה להמליץ על קמפיין יוטיוב ממומן. 

  • ייצוג אומנים מקצועי בכדי להיחשף בתקשורת 

אם אתם מחפשים אחר ייצוג אמנים מקצועי בכדי לקבל חשיפה בתעשיית הבידור ובתקשורת, אתם פועלים נכון. על פי מומחי סוכנות אימג' וחברות ייצוג אחרות, בימינו יש המון טלנטים שונים שמעוניינים להתפרסם. בין האוקיינוס של האנשים המוכשרים, אתם צריכים לבלוט וכמה שיותר. 

בכדי לבלוט בנוף האמנות הישראלי, סוכנויות ייצוג אומנים יפעילו אי-אלו קשרים וקונקשנים, שיטות פרסום ועוד בכדי לחשוף אתכם. אמנם השירות הוא לא זול, אבל אין ספק שהוא מקצועי ומקיף. וכמו כשרוכשים מוצר או שוכרים שירות, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין סוכנויות ייצוג אמנים. כך תוכלו להבין מה המחירים הממוצעים בשוק ומה התמורה לתשלום על השירות.