דשא סינטטי כולל התקנה – כיצד בוחרים את האופציה הטובה ביותר

יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בשנים האחרונות באופציה של דשא סינטטי. זה נכון לגבי אנשים פרטיים אשר מעוניינים להתקין מרבד בגינה, חצר, מרפסת או במקומות אחרים בבית, וזה נכון לגבי בתי עסק מסוגים שונים.

היתרונות של דשא סינטטי על גבי דשא רגיל הם רבים. החל מכך שאפשר ליהנות ממנו כבר מהיום הראשון ואין צורך לחכות עד שיגדל, המשך בכך שמדובר במרבד שלא דורש תחזוקה והוא איננו נהרס, וכלה בכך שהוא יכול להתאים לכל מקום, בלי קשר לתנאי השטח.

כיצד רוכשים דשא סינטטי בצורה חכמה

כשאתם מחפשים דשא סינטטי לבית או לעסק, עליכם לשאול את עצמכם, לשם מה אתם מחפשים, לאיזה שימוש הוא מיועד והיכן אתם רוצים להציב אותו. בהתאם לכך תוכלו להחליט הן על הגודל, הן על העיצוב וכן על היבטים אחרים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלכם.

עליכם לוודא בעת הרכישה, הן על האיכות של הדשא והן על כך שאתם מקבלים מרבד דשא סינטטי כולל התקנה שלו. כלומר, צוות מקצועי מטעם המקום אמור להגיע אליכם, ולבצע את ההתקנה. כך אתם לא תצטרכו לבצע אותה בעצמכם. באופן טבעי תצטרכו לשלם מחיר גבוה יותר, אך זה ישתלם, מאחר והתהליך יתבצע באופן מקצועי.

על פי מה תחליטו איך לקנות מרבד של דשא סינטטי

בראש ובראשונה, עליכם למדוד את השטח בו אתם מתכוונים להציב אותו. עליכם להחליט האם אתם רוצים לכסות את כל האזור או רק חלק ממנו. המחיר של המרבד הוא על פי מטר ריבועי, ולכן זה חשוב להיות מדויקים בנקודה זו. אחרת אתם תשלמו מחיר יקר יותר לחינם.

כמו כן, עליכם לשאול את עצמם מה אופי השימוש שתעשו בדשא. בין הוא מיועד למשחקים ובין אם הוא מיועד לצרכים אחרים, אופי השימוש יקבע את רמת איכות הדשא אשר משתלם לכם לקנות. כמו כן, זה ישפיע על סוג המתקנים והציוד שתוכלו להציב עליו.

כיצד בוחרים מקום לרכוש דשא סינטטי

כפי שציינו, מוטב לקנות מרבד דשא סינטטי כולל התקנה. לכן, חשוב לוודא שהמקום בו אתם רוכשים את הדשא, יכול לספק לכם גם שירות התקנה בתנאים נוחים ובאופן מקצועי. יש לבחון את האמינות של המקום, האם מדובר בצוות שעומד בלוח הזמנים וכן מספק לכם אחריות על השירות.

מומלץ לרכוש את הדשא במקום שמתמחה בכך, על מנת שתוכלו גם לקבל ייעוץ מקצועי רלוונטי לפני הרכישה. על מנת שתוכלו לרכוש מרבד שיכול להתאים לכם בצורה מדויקת, יהיה נכון מצידכם לפנות אל מקום שמציע קטלוג נרחב של אפשרויות לרכישה.

דשא סינטטי ישפר את איכות חייכם

מרבד של דשא סינטטי יכול לשפר את איכות החיים שלכם בדרכים שונות, להפוך את השימוש בגינה או בחצר להרבה יותר נעים ונוח. אל תהססו ותזמינו עוד היום מרבד של דשא להתקנה.