מתכננים מסיבת יום הולדת בטבע? מה חשוב שתבדקו מראש?

חתונה בטבע

יש הרבה מה לתכנן או להכין לקראת מסיבת יום הולדת שרוצים לקיים בחיק הטבע. צריך להכין את רשימת המוזמנים, לבחור את הקונספט של המסיבה, לארגן אוכל, שתייה או כיבוד אחר וכמובן להבין מראש איזה ציוד יצטרך להיות במקום על מנת שהמסיבה תצא לפועל. אחד הדברים שכיום יש עלייה במודעות לגביו הוא גנרטורים להשכרה שבעזרתם אפשר להפיק חשמל גם בחוץ וכך ליהנות ממכשירי חשמל, תאורה ואפילו חימום גם בחוץ. חשוב לא פחות לוודא שבמקום שבו מתכננים את המסיבה מותר על פי החוקים המקומיים להפעיל גנרטור, שכן מדובר בהרבה מאד רעש שהגנרטור מפיק ולא תמיד זה מותר או אפשרי. למשל, אם מדובר באירוע שמתקיימים בפארק בעירוני ייתכן שהשימוש בגנרטור יהיה אסור בשל הקרבה לבתי מגורים. כאשר נמצאים בחיק הטבע יש סיכוי גבוה יותר שאפשר יהיה להפעיל את הגנרטור וליהנות.

מה צריך לוודא מראש לפני שהמסיבה יוצאת לפועל?

חשוב מאד להתחיל את הארגונים מספיק זמן מראש. יש לא מעט נושאים להתעסק בהם ולא כדאי להגיע למועד שיהיה סמוך למועד המסיבה ולהתחיל לפעול תוך כדי לחץ של זמן. באופן כללי כאשר מארגנים מסיבה או אירוע צריך לארגן כיבוד ואוכל, שתייה שמתאימה לסוג האורחים שיגיעו, צריך להזמין את האורחים כמה שיותר זמן מראש על מנת שישריינו את התאריך ולא יהיו להם אירועים שיתנגשו, יש אירועים שצריך בהם למצוא תוכנית אומנותית וכמובן לשכור מראש את כל הציוד הדרוש, לרבות גנרטורים להשכרה במידה והוחלט שהם אכן נחוצים. חשוב לבדוק מבעוד מועד אילו תנאי מזג אוויר אמורים לשרור במקום במועד המסיבה, זאת על מנת להיערך מבחינת הציוד המתאים – חימום, מאווררים או אפילו מצננים. מומלץ לחלק את ארגון המסיבה לנושאים שונים וכך אט אט לטפל כל פעם בנושא אחר על פי דרגת הדחיפות שלו.

מתארגנים מספיק זמן מראש ונהנים מאירוע מוצלח ובלתי נשכח!

אין ספק שמסיבת יום הולדת היא אירוע שצריך להתחיל לארגן מספיק זמן מראש על מנת שלא לפספס שום פרמטר שקשור במסיבה. כאשר מתחילים את הארגונים מספיק בזמן ללא ספק אפשר יהיה לבחור את ספקי השירות הטובים והמתאימים ביותר, אפשר יהיה למצוא את כל הדרוש במחירים טובים וכדאיים ובמידה ואכן צריך למצוא גנרטורים להשכרה – הרי שאם מחפשים אותם מספיק בזמן אפשר למצוא ולשריין מראש בלי להיות בלחץ שאין מהיכן לשכור. יש חשיבות לבחינה מעמיקה של המלצות אודות נותני שירותים אלה ואחרים וכך אט אט הרשימה מצטמצמת לכדי אלה שכדאי לפנות אליהם ויש להרבה לקוחות עבר שלהם חוויית שירות חיובית כך שכנראה הם אלה שייקחו חלק גם באירוע הזה.