כיסאות משרדיים – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה

כיסאות משרדיים – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה

אין ספק שפריט הריהוט החשוב ביותר שעומד לרשות משרדים, מכל סוג שהם, הם כסאות. בין אם מדובר בכאלה שמיועדים עבור העובדים, בין אם מדובר בכיסאות ללקוחות, כיסאות לספקים או לכל גורם אחר.

להבדיל מפריטי ריהוט אחר, כיסאות הם פריט שאנחנו משתמשים בהם באופן קבוע, במשך שעות ארוכות, וצריך לזכור, גם אם ברוב המשרדים הכיסאות משמשים לאותו צורך, עדיין יש מקומות בהם העובדים שמשתמשים בכיסא כזה או אחר, עושים זאת לצורך מסוים, בעוד שבמשרדים אחרים, הצורך הוא מעט שונה. כלומר, הכיסא עדיין משמש לישיבה, אך העבודה היא אחרת ולכן גם הכיסא יהיה שונה.

לכן אנחנו צריכים לדעת כיצד עלינו לבחור כסאות משרדיים בצורה נכונה. אנחנו לא יכולים לקנות כל סוג של כיסא, אנחנו בוודאי לא יכולים לקנות כיסאות רק על בסיס פרמטר אחד או על בסיס אלמנט ספציפי מסוים, מבלי להתייחס לפרמטרים ואלמנטים אחרים. אנחנו חייבים לבחון את כל התמונה, בשביל לבצע בסופו של דבר, את ההחלטה הנכונה מבחינתנו.

לפני שנסביר כיצד בוחרים כיסאות משרדיים בצורה נכונה, חשוב לציין, תהליך הבחירה של הכיסאות חייב להתבצע כשאנחנו בוחנים אותם בעיניים ומן הסתם, גם בישיבה. אין טעם לקנות כיסאות דרך האינטרנט. שכן, אז אנחנו לא נדע איך זה מרגיש כשאנחנו יושבים על הכיסאות, ואנחנו גם לא נדע איך הם יכולים להשתלב במקום.

עוד נקודה חשובה שצריך להדגיש, אנחנו יכולים למצוא קטלוגים נרחבים של כיסאות למשרד, מדובר על קטלוגים של חברות, חנויות וכדומה. אך אנחנו יכולים לבצע הזמנה אישית של כיסאות בהתאם לתקציב שלנו. זאת כמובן בהנחה ואנחנו מעדיפים לעבוד עם נגריות ומקומות שמספקים ריהוט על פי הזמנה ובהתאמה אישית.

כיצד קונים כיסאות למשרד בצורה נכונה

מבנה – הדבר הראשון שעלינו לבחון זה את המבנה של הכיסא. מן הסתם, אנחנו נבחר כיסאות שמתאימים לצרכים שלנו על פי סוג העבודה במקום. על כן, נחליט אם אנחנו רוצים כיסאות עם גלגלים, עם ידיות, כיסאות עם או בלי ריפוד, באיזה גודל ובאיזה גובה יהיו. כל דבר שמשפיע על המבנה שלהם מחד, ומאידך יכול להשפיע על איכות ותוצר העבודה שלנו.

תמיכה – עלינו לצאת מתוך נקודת הנחה שכל עובד משתמש בכיסא שלו במשך מספר שעות טובות ביום. לכן, אנחנו צריכים לספק לו כיסא שיעניק לו תמיכה רחבה. בין אם זה בכתפיים, גב, מותניים, ישבן ורגליים. חשוב שהכיסאות יספקו תמיכה ויציבות, גם על מנת למנוע כאבים וגם על מנת שהעובד יוכל לבצע את עבודתו בצורה טובה.

גודל – שאלת הגודל של הכיסא, היא לא רק בשביל שהעובדים יוכלו להשתמש בו בצורה אפקטיבית אלא גם בשביל שאנחנו נוכל להכניס את הכיסא למשרד בצורה נוחה, וכמובן בשביל שהוא יוכל לעמוד במקום שלו, בלי שום בעיה, מבלי להפריע לאף גורם אחר.

עמידות – כשאנחנו רוכשים כיסאות למשרד, הציפייה שלנו היא שהם יחזיקו מעמד זמן רב. אחת הבעיות עם כיסאות, בפרט כאלה שיש בהם חלקים מפלסטיק, כיסאות עם גלגלים, זה שהם מתקלקלים בקלות. לכן אנחנו צריכים לבחור כיסאות חזקים ואיכותיים, כיסאות עמידים שיחזיקו מעמד זמן רב.

תחזוקה – מן הסתם, אנחנו נרצה לספק לעובדים כיסאות שלא מתלכלכים בקלות וגם אם כן, כאלה שניתן לנקות בצורה מהירה ופשוטה.

עיצוב- גם נקודה תיכנס למשוואה, אנחנו נחפש כיסאות שמתאימים לאופי, סגנון ועיצוב המשרד שלנו, בשביל שהם יוכלו להוסיף לכך ולא לפגוע בסגנון ובעיצוב של המקום.