יועץ משכנתאות פרטי – לבחור את האיש שלנו

כשאנחנו ניגשים לקחת משכנתא, זה אף פעם לא דבר פשוט. לא משנה כמה אנחנו ננסה להבין את התחום, לא משנה כמה נצלול לתוכו, תמיד זה יהיה נכון אם אנחנו נקבל עזרה מגורם מקצועי, אם אנחנו נתייעץ עם גורם שמבין בתחום ויכול לעזור לנו.

לשם כך בדיוק עלינו לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי שיוכל לעזור לנו, יועץ משכנתאות שיוכל לספק לנו את כל המידע שאנחנו צריכים בנושא בשביל שנוכל לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורנו.

לפני שנסביר מדוע אנחנו צריכים לפנות דווקא אל יועץ משכנתאות שעובד באופן פרטי, חשוב להבין מדוע אנחנו באמת צריכים לקבל עזרה בתחום. התשובה לכך היא די פשוטה למען האמת. אנחנו יכולים לדעת את כל מה שקיים בתחום על פי מה שמופיע בתקשורת, על פי מה שהבנקים מפרסמים או על פי מה שגורמים חיצוניים יכולים לספק לנו, גורם כזה או אחר. אך אנחנו לא בהכרח יודעים את כל המידע. לעומת זאת יועץ משכנתאות, זה העיסוק שלו, הוא יצלול אל תוך החומר, הוא יבין אותו טוב יותר מאשר כל אחד שמגיע מבחוץ ואיננו עוסק בנושא.

מדוע לפנות אל יועץ פרטי

יש לכך שתי סיבות עיקריות. הראשונה, יועץ משכנתאות פרטי ידע לספק לנו מידע אובייקטיבי, מידע שיכול לעזור לנו מבלי שהוא קשור לאינטרס כזה או אחר. זה יכול רק להטיב איתנו כמובן. אנחנו יכולים להיות בטוחים שהיועץ יספק לנו מידע שיתאים לנו, על פי מצבנו, על פי הצרכים שלנו ועל פי התנאים שחשובים עבורנו.

הסיבה השנייה היא, יועץ משכנתאות שעובד באופן פרטי, יכול לספק לנו הרבה יותר כלים, הרבה יותר זמן, הוא יהיה נגיש יותר עבורנו. כל מה שאנחנו זקוקים, הוא יוכל וידע לספק לנו. זה יתרון עצום. בוודאי אם אנחנו בוחנים את זה אל מול גודל הסיטואציה, מול המשמעות שלה והשפעתה עלינו לאורך זמן.

אנחנו צריכים לבחור את האיש הנכון, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו ועל האמירה שלו בנושא, מכל היבט.