מה חשוב לדעת על עיצוב בתי יוקרה

עיצוב פנים בתי יוקרה

עיצוב פנים הוא הדרך שלנו להפוך את המרחב הביתי שלנו לכזה שהיינו שמחים לשהות בו שעות ארוכות. גם בתרבויות עתיקות ראו בעיצוב הבית כלי להשלמה של הנשמה עם המרחב הגשמי. כולנו מכירים את מימרת חז"ל 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם' וכולנו חשופים היום לתורת עיצוב הבית המגיעה מהמזרח בדמוי פאנג שוואי וכן הלאה.

עיצוב פנים הוא עולם מלא בקסם, צבע וטקסטורות. האופן בו אנחנו מעצבים את המרחב יכול לשנות את האופן בו נתייחס לבית בו אנחנו חיים, האופן בו נרגיש בתוכו וכן הלאה. כאשר מדור על עיצוב בהקשר של בתי יוקרה החשיבות של עיצוב נכון ומתאים הופכת גדולה אפילו יותר.

מאיפה מתחילים

חשוב לזכור כי עיצוב פנים בתי יוקרה הוא תהליך שלא נראה אותו דבר בכל מקום. בסופו של יום, עיצוב פנים בתי יוקרה הוא לא תכנית עבודה המתאימה לכל מרחב שכן הטעם של כל אחד הוא שונה ומכאן מתחילה העבודה למעשה.

הרי אם תסתכלו קצת במגזינים שונים תוכלו לראות כמה גדול הפער בין עיצוב פנים בתי יוקרה הנשען על סיגנון 'עתיק' או כמו שאנחנו בעולם העיצוב מכנים אותו 'וינטאג' בו תמצאו לרוב פריטים רבים באופן יחסי, לעומת עיצוב מודרני יותר, בעל קווים נקיים ההופך גם הוא לחלק משמעותי מעולם עיצוב פנים בתי יוקרה בשנים האחרונות.

לכן, ההמלצה שלנו בכל אופן היא תמיד להתחיל בהשראה. לשמחתנו אנחנו חיים בעידן בו אנחנו יכולים למצוא את כל המידע הרלוונטי עבורינו בכמה לחיצות כפתור פשוטות. לכן, אנחנו תמיד ממליצים, רגע לפני שאתם צוללים לכל הפרטים, להסתכל על תמונות שיתנו לכם השראה, כיוון, למה שאתם מחפשים בדיוק.

עבודה פונקציונאלית

עיצוב פנים בתי יוקרה הוא אמנות לכל דבר, אבל, בניגוד ליצירות אמנות אחרות אותן תולים על הקיר, התהליך של עיצוב פנים בתי יוקרה הוא תהליך אמנותי שתפקידו להתאים את המרחב לחיי היום יום הפשוטים ביותר של כל אחד ואחת.

המעניין בנוגע לתחום של עיצוב פנים בתי יוקרה הוא שבניגוד לבתים קטנים, בהם עיקר המחשבה סובבת סביב הצרכים המשפחתיים הספציפיים של כל משפחה ומשפחה, במקרה של עיצוב פנים בתי יוקרה בד הקנווס עליו אנחנו מציירים את הציור שלנו גדול הרבה יותר.

אולי בגלל זה, על אף הגודל אנחנו צריכים לשים לב ביתר תשומת לב לאופן בו אנחנו מתייחסים למרחב, על מנת שזה יתן את המענה הטוב ביותר עבור כל משפחה ומשפחה. זאת כדי מצד אחד לייצר את התחושה אותה רוצים לייצר במרחב כזה, בו לא פעם מגיעים מבקרים מהחוץ ומהצד השני, לשמור על התנאים שמבטיחים מרחב משפחתי ואישי נוחים ופונקציונאלים לצרכים שלכם.

אני, דניאל מיכאלי מזמין אתכם ליצור איתי קשר כדי שיחד נוכל ליצור את החלום שלכם.