איך לקשור כיסוי ראש – לעשות את זה בצורה נכונה

נשים שמעוניינות לקשור מטפחת לראשן, יודעות לעשות את זה על אוטומט, כמעט על עיוור. הן לא צריכות לשבת מול המסך ולצפות בסרטונים בשביל ללמוד כיצד לעשות את זה. לעומת זאת, גברים מתקשים בכך, בין אם הם מתבקשים לקשור כיסוי ראש לילדות שלהן, לאישה שלהן או אפילו אם הם מתבקשים לקשור בנדנה לראשם. 

השאלה איך לקשור כיסוי ראש היא לא מורכבת מדי, פשוט צריך לדעת איך להניח את הכיסוי בצורה נכונה על השיער, ולקשור בצורה כזו, שהכיסוי יהיה על כל הראש, אז שום שיערה סוררת לא תצוץ לה במקרה, למרות שיש מקרים רבים בהם נשים דווקא מעדיפות כך, צריך לקחת את הכיסוי ולקשור אותו חזק מספיק בשביל שהמטפחת לא תיפול אך מצד שני לא חזק מספיק בשביל שלא יופעל לחץ על הראש, וכמובן הקשירה צריכה להיות אופנתית ויפה. 

לפני שנסביר כיצד עושים את זה בפועל, חשוב לומר, רוב המטפחות מעוצבות אותו דבר מבחינת הגודל, אורך ושאר ההיבטים הטכניים, לכן גם לא צריך ללמוד איך לקשור כל אחת מהן בצורה שונה. 

איך קושרים כיסוי ראש בצורה נכונה

אפשר לקשור את המטפחת במספר צורות. ניתן להניח את המטפחת על הראש ואז לקשור את הקצוות שלה מאחור, כך שכל השיער נמצא בתוך המעטפת של המטפחת. זו קשירה יחסית פשוטה וסטנדרטית, אך מאוד קל גם לקשור וגם להסיר את המטפחת לאחר מכן. 

אפשרות אחרת היא לעצב את הקשירה עוד לפני שמניחים את המטפחת על הראש ורק אחרי שמעצבים את המבנה, מניחים את המטפחת על הראש וקושרים אותה על השיער. 

יש כמובן גם אפשרות להניח את המטפחת על השיער ולהתחיל לסובב אותה, לעצב אותה, כך שיהיה ניתן לקשור בצורות שונות. זה יותר מורכב, אך זה גם יוצר עיצוב הרבה יותר מרשים ומיוחד. 

לפני סיום צריך לומר, על מנת שיהיה ניתן לראות את הסגנון ואת העיצוב של המטפחת בצורה יפה, יש לקשור אותה גם בצורה נכונה שתבליט את האיכויות שלה.