איך להתאפר בצורה נכונה?

איפור

בשגרת היומיום הלחוצה אנחנו בקושי מצליחות לקום מהמיטה בזמן ולהתארגן לעבודה, ולכן אין לנו זמן להשקיע באיפור בבוקר כמו שצריך- אנחנו פעמים רבות מעדיפות לצאת מהבית עם איפור לא מושלם ואז מגלות במראה בעבודה שבכלל לא יצא כמו שציפינו.

כדי להצליח להתאפר בבוקר במינימום זמן ויחד עם זאת להגיע לתוצאה טובה, הכנו כאן מאמר שיעשה לך סדר בנושא ויעניק טיפים איך להתאפר בצורה נכונה.

למדי כיצד להסתיר את הפגמים שלך

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לחשוב בשביל מה אנחנו מתאפרות, מה אנחנו רוצות להסתיר ולטשטש ומה להבליט.

כדי שיהיה אפשר להבליט את האיכויות בפנים, קודם כל צריך לטשטש את הפגמים. כך למשל, אם את מעוניינת לעמעם את מראה השקיות מתחת לעיניים, השתמשי בקורקטור וקונסילר.

אם את מעוניינת לטשטש פצעי וצלקות אקנה, או אף כתמי פיגמנטציה, השתמשי במייקאפ עם כיוסי בינוני עד מלא לפנים. 

בחרי איפור איכותי

איפור איכותי ומקצועי יהיה עמיד יותר ויחזיק מעמד יום שלם.

כדי להיראות הכי טוב שיש, ולא לגלות באמצע היום שהאיפור מתחיל להיטשטש ולהימרח, חשוב להשקיע ברכישת סט איפור ומארזים איכותיים מחברה מקצועית ואמינה.

גם אם נראה שמדובר בהוצאה גבוהה יותר מהמצופה- היא תשרת אותך זמן רב ותמנע מקרים לא נעימים בהם את לא נראית כמו שאת חושבת כי האיפור לא החזיק מעמד או נמרח.

לאיפור איכותי יש יתרונות רבים מלבד היותו עמיד ונראה טבעי ואלגנטי, כמו למשל אופן ההשפעה שלו על עור הפנים בטווח הקצר והארוך.

בחרי את האיפור שיעשה את הטוב ביותר לעור הפנים שלך

למרות הרצון לחסוך כסף ולא להוציא סכומים גבוהים על איפור, זכרי שאם החלטת להשקיע ולהתאפר בכל בוקר יהיה נכון עבורך להשקיע במוצרים איכותיים ומקצועיים שייטיבו עם עור הפנים שלך ויאפשרו לו לנשום. למרות השפעתו הניכרת של האיפור על המראה החיצוני כמובן שהוא אינו כה משמעותי לעומת ניתוחים פלסטים ואסתטיים למיניהם – כדוגמת ניתוח אף, אשר משנה את מראה הפנים לעד. 

כך למשל, חשוב לבחור במייקאפ שיאפשר לפנים לנשום ולא יחמיר את מצב האקנה, שכן אחרת יהיה מדובר במעגל ללא סוף – שימוש ביותר מייקאפ להסתיר אקנה, אך הוא ייצור יותר אקנה ולכן יהיה צורך להשתמש ביותר מייקאפ, וכן הלאה..

רכישה של איפור איכותי תבטיח שמדובר באיפור מחומרים שאינם מזיקים לעור הפנים בטווח הקצר והארוך, ושאינם מכילים רכיבים שעלולים להאיץ את הזדקנות העור או ליצור פצעונים.

איפור שאינו איכותי לא בהכרח יגרום לתופעות לוואי בשבועות הראשונים לשימוש אך נזקיו עלולים להופיע מאוחר יותר ולהיות בלתי הפיכים.

למדי טכניקות איפור

איפור על פי סרטונים ביוטיוב או באינסטגרם נראה פשוט מאוד ושכל אחת יכולה להגיע לתוצאה האולטימטיבית בלי להתאמץ, אולם אין זה כך במציאות.

יש ללמוד איך נכון להתאפר ואיך ליצור אפקטים מסויימים כדי שהם יצאו יפים וטבעיים, ואף לדעת באילו תכשירים נכון להשתמש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

למשל, במידה ואת רוצה לחטב את איזור עצמות הלחיים והאף, השתמשי לשם כך בטכניקות הצללה וקונטור, והשתמשי בברונזר בגוון חום על ממנת להבליט את עצמות הלחיים על ידי ציור הספרה 3 לאורך קווי המתאר ועצם הלחי. 

לסיכום- את יכולה ויודעת להתאפר נכון!

אם הגעת עד לכאן ועברת על הטיפים שרשמנו, הדרך שלך לאיפור נכון ויפה קצרה יותר.

בעזרת שילוב של ציוד מקצועי ואיכותי ואימון בלי להתייאש תוכלי ליצור את המראה המושלם שיחמיא לך ויחזיק מעמד ימי עבודה שלמים, בלי להשקיע שעות רבות שאין לך.

כך, תוכלי להגיע לליגה חדשה לגמרי ברמת האיפור ולהמם את כל הסובבים אותך באיפור מדויק וזוהר.