מקרר שארפ 5 דלתות – איך הוא יכול לעזור לנו

מקרר 5 דלתות

המקרר הקלאסי, כפי שאנחנו יודעים, כולל שתי דלתות. דלת למקפיא ודלת לאחסון מוצרי מזון אחרים. עם הזמן, נוצרו מקררים גדולים יותר, כאשר במקום שהם יכללו 2 דלתות בלבד, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא גם מקררים עם ארבע וחמש דלתות.

כך למשל, אנחנו יכולים ליהנות ממקררי שארפ 5 דלתות. שארפ, ידועה בזכות מוצרי האלקטרוניקה האיכותיים שלה, מוצרים שאפשר למצוא בכל בית ובכל עסק כמעט, בין אם מדובר במקררים, מיקרוגלים, מדיחים, מיקסרים, תנורים, טלוויזיות, ושורה ארוכה של מוצרי אלקטרוניקה אחרים. בין היתר, כאמור, החברה מייצרת ומשווקת גם מקררים, החל מדגמים רגילים שכוללים 2 דלתות ועד מקררים מיוחדים שכוללים 5 דלתות.

לפני שאנחנו נסביר איך זה מתחלק, לשם מה צריך 5 דלתות ולמי זה יכול להתאים, חשוב להדגיש, ישנם דגמים שונים של מקררים 5 דלתות, חלקם רגילים, כלומר, מקררים עם חלוקה ייחודית אך לא מעבר לכך, ויש מקררים היברידים, מקררים עם הבדל בחלוקת האחסון, כך שהמקפיא נמצא בחלקו התחתון של המקרר או כאלה שהמקפיא נמצא בחלק העליון שלו. כמובן שזה משנה לא את העיצוב של המקרר אלא גם את צורת העבודה.

בנוסף, אנחנו יכולים למצוא מקררים עם נפח כללי שונה (בין אם מדובר במקרר עם 600 ליטר, ובין אם מדובר במקרר עם למעלה מ-600 ליטר). אנחנו יכולים למצוא מקררים עם עומקים שונים, מה שמשפיע כמובן גם על יכולות האחסון שלו וגם על המקום שהוא תופס. מעבר לכך יש הבדלים נוספים, למשל בדירוג האנרגטי, וכן בצבע שלו, בעיצוב ובדברים אחרים.

מה זה אומר מקרר 5 דלתות ולמי זה יכול להתאים

מקרר עם 5 דלתות, כולל דלת אחת למקפיא, דלת אחת לשתייה ורטבים, דלת אחת לפירות, דלת נוספת לירקות וכמובן דלת לאחסון מזון אחר בקירור. אפשר גם למצוא מקררים שיש שילוב בין פירות וירקות בעוד שאחסון המזון מתחלק בשתי דלתות שונות. כמובן שכמות הדלתות איננה משמעותית, מה שמשמעותי זה עצם חלל האחסון והעובדה שאפשר לייצר הפרדה בין החלקים השונים.

מן הסתם, מקררים כאלה הם הרבה יותר גדולים ממקררים רגילים, לכן הם גם לא יכולים להתאים לכל אחד. סביר להניח שזוג צעיר לא ימצא שימוש במקרר כזה, לעומת זאת זוגות עם ילדים, ימצאו הרבה יותר תועלת במקרר כזה. בין אם זה בגלל הגודל ובין אם זה בגלל שיטת האחסון שיש למקרר.

חשוב להדגיש, כמו שציינו קודם לכן, גודל המקרר וכמות הדלתות, אינם הדברים היחידים שצריך להתייחס אליהם בתהליך הרכישה. יש לבחון את הטכנולוגיות שקיימות במקרר, עד כמה בטוח ונוח לאחסן את המזון, איזה סוג מנוע יש לו, איך הוא פועל במצבים שונים ועד כמה הוא חסכוני בצריכת חשמל ובכלל.