אמא יקרה, נולד לך בן ואת מתכננת לחגוג ברית מילה? הנה כמה טיפים שיעזרו למצוא צלם לברית בצורה נכונה 

בשיתוף : הממגנטות מומחים בצילום אירועי ברית מילה 

אין ספק כי הולדת בן היא דבר מרגש ומיוחד, במיוחד אחרי שעברת הריון ארוך ואת מרגישה הקלה שכל זה מאורחיך. אבל רגע אחד לפני שאת מתחילה בחגיגות וחושבת שכבר הכל מאורחיך, צר לנו להיות משביתי שמחות אבל גידול וחינוך ילדים הוא לא תהליך פשוט. למרות שהוא לא פשוט בכלל הוא בהחלט מתגמל.

רגע אחד לפני שאת מתחילה להיכנס לתרגול של שעות שינה מטכ"ליות, את בטח מתכננת את אירוע הברית של הילד. 

כמו כל אירוע ברית חשוב מאוד לתעד אותו ואת ההתרחשות ולכן את צריכה למצוא צלם מקצועי לברית. בשביל להקל עליך לפחות בדבר הקטן הזה, הבאנו לך כאן כמה טיפים מבית המומחים של המגגנטות שיעזרו לך למצוא צלם לברית בקלות ומהירות.

צלם לברית שהוא גם צלם מגנטים 

הטיפ הראשון שיעזור למצוא צלם מקצועי לברית הוא לחפש צלם שיכול לתת לכם גם שירות של הפקת מגנטים במקביל לצילום האירוע. 

ככה אפשר להנות גם מצילום ותיעוד מלא של האירוע, יחד עם זאת אפשר להנות ולקבל גם אטרקציה מיוחדת שתעניק לאורחים שלכם מזכרת מהאירוע. 

צלם אירועים שיש לו חבילות משתלמות 

היום, הרבה מאוד צלמי אירועים מציעים מגוון גדול מאוד של חבילות צילום. חלק מאותן חבילות כוללות בתוכן גם הפקת מגנטים וגם צילום תמונות של האירוע ואפילו צילום וידאו מלא של טקס הברית. 

ברגע שבחרתם חבילת צילום מקצועית אתם יכולים להנות מכל היתרונות של צילום האירוע מכל הבחינות ולהצליח לקבל גם מחיר הרבה יותר משתלם בגלל שאתם בוחרים בחבילת צילום משתלמת במיוחד. 

חבילת צילום לברית – לעשות השוואת מחירים בצורה נכונה 

שאתם בוחרים חבילות צילום לברית, צוות המומחים של הממגנטות מסבירים לנו שאתם חייבים לעשות את השוואת המחירים בצורה נכונה. מכיוון וכל חבילת צילום ברית כוללת בתוכה מאפיינים ורכיבים שונים המחירים משתנים בהתאם. 

מכאן כי השוואת מחירים צריכה להיות מדויקת ואתם צריכים לוודא מה בדיוק אתם מקבלים. דברים אותם יש לבדוק הם: 

  • כמה זמן הצלם נמצא איתכם באירוע.
  • אם מדובר על חבילה שכוללת בתוכה מרכיבים כמו צילום וידאו + הפקת מגנטים חשוב לוודא כמה אנשי צוות מגיעים לאירוע בכדי שיכולו לכסות בצורה הטובה ביותר את כל האלמנטים הנדרשים לצילום.
  • מה קורה אחרי האירוע? חשוב לוודא האם אתם מקבלים אלבום תמונות, האם התמונות מועברות אליכם לגיבוי ועוד. 

בוחרים נכון – בוחרים ניסיון 

גורם נוסף וחשוב ביותר שצריך ללוות אתכם בתהליך מציאת צלם לברית הוא לבדוק מהו הוותק והניסיון של אותו צלם אירועים. ניסיון בצילום אירועים מביא איתו בדרך כלל את היתרונות שדרושים לכם לבחירה נכונה.