הכירו את האקססוריז שכל אישה חייבת בתיק

כל אישה וכל גבר, כדאי שיהיו להם את האקססוריז שלהם כדי לשרוד את היום. אנחנו לא מדברים בהכרח על כלי איפור וטיפוח, אלא גם על אלמנטים מסוימים שיצילו אתכם בשעת צורך כזה או אחר. הנה כל האקססוריז שאישה חייבת בתיק שלה. 

התיק שלך מלא בדברים שלא ממש מועילים לך בשעת הצורך, אולי אפילו בשעת חירום כלשהיא? זה מוכר ואת ממש לא היחידה. התיק של כולנו מלא בשטויות שלא ממש הכרחיות לנו ביום יום. ואם את מעוניינת למלא את התיק שלך באביזרים שימושיים שיכולים לסייע לך מדי פעם, כנראה שאת בחורה פרקטית. אם כך, הנה האקססוריז שכל אישה צריכה בתיק שלה, נתחיל דווקא עם זוג גרביים. 

  • גרביים בתיק לכל מקרה שלא יבוא

בין אם מדובר בעונת הקיץ או בחורף, ארנקים לנשים ותיקים צריכים להכיל בתוכם זוג גרביים. את לא יודעת מתי בטעות תדרכי בתוך שלולית, או שמא יישפך לך נוזל כלשהוא על הנעל. בין אם זה קורה או מקרה אחר, יהיה כדאי להחזיק זוג גרבי חירום בתיק. 

  • מגבונים לחים או חבילת טישיו 

אין ספק, מגבונים לחים זו המצאת ה-100, לא פחות מכך. המגבונים הלחים יכולים לסייע לכם בכל כך הרבה מקרים, עד שאת תודי לאלוהים על כך שהוא ברא אותם. בין אם המושבים ברכב הוכתמו, או שמא הבגדים או הטפסים במשרד, המגבון יכול להציל אותך. 

  • קרם ידיים תמיד כדאי 

אם יש משהו אחד שבד"כ נמצא בתוך ארנקי נשים זה קרם ידיים. הקרם יציל אותן באותם רגעים בקיץ או בחורף, כאשר הידיים יבשות ואולי אף כואבות. אל תתפשרי על איכות הקרם, מגיע לך להנות מעור גוף נעים בכל ימות השנה. 

  • הקפידי להכניס לתיקך את התרופות שלך 

אם את נוטלת תרופות כבדרך קבע, או שמא צריכה כדורי חירום (כמו למצבי חרדות למשל), תקפידי להכניס את אלו לתיק. אם את לא נוטלת כדורים באופן קבוע, יהיה כדאי להכניס לתיק כדורים להקלת כאב ראש, צינון, גודש באף וכו'.  

  • מטען לסמארט פון שלך 

בין אם יש לך אייפון או אנדרואיד, תזכרי להכניס לתיק את המטען של הסמארט פון שלך. אין דבר יותר מבאס  מאשר להיתקע בחוף ללא סוללה. כנראה שבכל ארנקי נשים תוכלו למצוא מטענים לטלפונים. היום הם כבר חלק בלתי נפרד מאיתנו. 

  • מסטיקים, איך אפשר בלעדיהם 

איך אפשר בלי תחביב הלעיסה האולטימטיבי? מסטיקים, סוכריות מנטה, מנטוס ומה שבא לכן – העיקר שאלו יהיו בתיק שלכן. אין ארנק נשים "תקין" ללא הימצאותם של מסטיקים וסוכריות. בכל פעם שאת מרגישה שאת צריכה ריענון, יש לך את המסטיקים שלך. מומלץ גם לפני פגישות חשובות.