3 טיפים לתחזוקה שוטפת של דשא סינטטי

דשא סינטטי

אם החלטתם להתקין דשא מהסוג הסינטטי, החלטתם להתקין את הפתרון הכי משתלם בכדי להנות משדרוג הגינה. ואם יש לכם דשא מסוג סינטטי בגינה שלכם, אתם כנראה כבר יודעים שהוא יצריך גם תחזוקה מסוימת. אמנם פחות מאשר דשא חי, אבל עדיין צריך לטפח את הדשא הסינטטי כדי באמת להנות ממנו. 

מחפשים טיפים לתחזוקת דשא מהסוג הסינטטי? קודם כל, זה שיש לכם דשא מהסוג הזה כבר אומר שהרווחתם. אתם לא צריכים להתעסק עם גינון, לא עם ריסוס חרקים ולא עם השקיה. כעת, חשוב גם להבין שהדשא הזה מצריך גם תחזוקה מסוימת. אם תתחזקו את הדשא בצורה הנכונה, תוכלו להנות ממנו אפילו יותר. אז בואו נתחיל עם שאיבת אבק מהדשא, כיצד נשאב אבק בצורה הכי יעילה מדשאים סינטטיים? הנה כל המידע שצריך בנושא: 

 

  • שאיבת דשא סינטטי בצורה נכונה

 

אם אתם רוצים לשאוב דשא סינטטי ולשרוד כדי לספר על זה, אתם צריכים להכיר סוגי מכשירים שונים. למשל, יש לכם שואב מכאני לדשאים סינטטיים. השואב המכאני יאפשר לכם להנות משאיבה שמתבצעת יחסית בקלות, במיוחד אם יש לכם שטח רב של דשא לשאוב. 

אם אתם מעוניינים לרכוש מוצר מהסוג הזה, אתם יכולים לחפש בגוגל מטאטא מכאני ולרכוש כזה החל ממחירים ממוצעים של כ-90 ₪. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר עוצמתי, יש לכם מכונות רב שימושיות לתחזוקת הדשא. 

 

  • מגרפות לתחזוקת הדשא הסינטטי בגינה 

 

החל ממחירים ממוצעים של כ-100 ₪, תוכלו לרכוש מגרפות ידניות לגירוף של הדשא. בעזרת המגרפה הזו תוכלו לעבוד בצורה ידנית ומאוד ממוקדת, אבל קחו בחשבון שזו עבודה לא קלה. אם אתם רוצים להקל על עצמכם, יהיה עדיף לרכוש שואב חשמלי לדשא סינטטי. 

שואבים חשמליים לדשאים סינטטיים מאפשרים לכם להקל על עצמכם בצורה משמעותית. השואבים האלו בנויים לעבודה מאומצת. תוכלו לשאוב בעזרתם גם את הלכלוכים שחדרו הכי עמוק אל תוך הדשא. לאחר שתסיימו את העבודה, כדאי לרכוש גם תכשירים להברקת הדשא. 

 

  • תכשירי ניקוי והברקה לדשא 

 

אם תסתייעו בחברות ניקיון מקצועיות, הן בדרך כלל ישתמשו בחומצות ובתכשירי ניקוי להברקת הדשא. לא בטוח שתוכלו למצוא את התכשירים האלו לרכישה בטמבור השכונתי, אבל זה שווה ניסיון. אם אתם מחליטים להשתמש בתכשיר ניקוי שאתם לא מכירים, יהיה חשוב קודם כל לנסות אותו בקצה הדשא. 

אם אתם רואים שהחומר לא גורם לירידת צבע או ל"אכילה" חומצתית של הדשא, יהיה ניתן כנראה להמשיך אתו בזהירות לשאר חלקי הדשא. אם אתם רוצים להימנע מכל מיני פישולים כאלו שגורמים לנזקים, יהיה עדיף להסתייע בחברת ניקיון מקצועית לניקוי דשא סינטטי. חברות אלו יוכלו לסייע לכם בעזרת מכונות ניקוי רב שימושיות להברקת הדשא.